metall
vee äravoolusüsteem

Meie hoolitsus klientide kinnistute ja hoonete eest sai alguse 2015. aastal, mil ühte meeskonda liitusid mitmed kogenud mõttekaaslased, kes kogusid kokku kümme aastat teadmisi ja kogemusi katusetootmise ja -kaubanduse, mõõdistamise ja monteerimise kogemusi.

Nii sündis EROOF.EE, katuse- ja seinakatete ning nende lisaelementide ja viimistlusmaterjalide tootmis- ja müügiettevõte, mis pakub klientidele kõike alates konsultatsioonist, nõustamisest, konstruktiivsetest profiilidest, katuse lisatarvikutest, komplekteerimiselementidest, katuse- ja seinakatetest kuni toote transpordi- ja paigaldustöödeni. Meie missiooniks on pakkuda klientidele positiivse kogemusega ja individuaalse lähenemisega kõrgetasemelist ostuteenust ning vajadusel aitame leida katustele ebastandardseid lahendusi koostöö sujumiseks.

Tehes koostööd ainult testitud ja sertifitseeritud tootjatega, pakub EROOF.EE laia valikuga metallkatuseid. Hetkel oleme Poola ühe suurima katuse- ja seina(fassaadi)katete tootja Blachotrapez esindajad Eestis, mis pakub üht laiemat sortimenti katuste ja fassaadide plekk-katteid Euroopas.